Sahara Tazarine – henna (ruda) BAQ

26 zł

Sahara Tazarine jest henną marokańską. Pozyskuje się ją poprzez wysuszenie i sproszkowanie liści henny (Lawsonia Inermis). Saharę Tazarine wyróżnia kraj pochodzenia. Niemal wszystkie dostępne na rynku henny pochodzą z Indii (głównie z Rajasthanu). Ta z pozoru nieistotna różnica wpływa znacząco na niepowtarzalne właściwości henny marokańskiej.

Sahara Tazarine barwi włosy na kolor rudy. Jest to henna, przy pomocy której uzyskamy odcienie miedziane, lisiorude, rdzawe i marchewkowe. Sahara Tazarine jest wyjątkową henną. Przy jej pomocy bardzo łatwo można uzyskać rude odcienie (co nie zawsze udaje się przy użyciu wszystkich henn indyjskich). Saharę przygotowuje się stosunkowo szybko i nie wymaga aż tak długiego czasu odstawienia i ekspozycji na włosach jak indyjskie ziółka. Kolejną zaletą Sahary jest to, że nie nadbudowuje się i nie ciemnieje tak szybko jak henny indyjskie, których kolejne warstwy często z czerwieni przechodzą w coraz ciemniejsze brązy i mahonie. Sahara Tazarine jest więc idealnym wyborem dla osób, które chcą uzyskać intensywne, rude odcienie, które nie będą szybko ciemnieć i nadbudowywać się do brązów.

Marokańska Sahara Tazarine to piękne, pełne objętości włosy w odcieniu hipnotyzującej rudości. Poznaj potęgę natury, kup hennę Sahara Tazarine w Krakowie lub wybierz wysyłkę, także zagraniczną.

Skład (INCI):
100% Lawsonia Inermis

Kraj produkcji: Maroko